Hvala na prethodnom odgovoru. Imam još jednu nedoumicu. U januaru mesecu na pregledu doktor mi je rekao da imam kondilome i da ne treba da žurim da ih skidam, jer nije ništa strašno. Pošto sam u 15. nedelji trudnoće, kod drugog doktora što mi vodi trudnoću, na pregledu nisu ustanovljeni kondilomi. Jasno sam pitala i objasnila situaciju od januara meseca.
    Šta se dešava? I kome da verujem?
    Hvala.

    Odgovoreno: 05. 10. 2008.
    • Najverovatnije je da nemate kondilome-ponekad se sluzokoža vagine papilomatoznom strukturom čini suspektnom na kondilome. Ipak, proverite i kod trećeg ginekologa, ali obavezno kolposkopskim pregledom.