Poštovani,
    nakon ginekološkog pregleda utvrđeno je da imam upaljen levi jajnik. Dobila sam hemomicin i vaginalete. Terapija je trajala nedelju dana. U toku terapije nisam imala bolove u predelu jajnika. Prošlo je nekoliko dana od terapije i opet osećam iste simptome kao i pre terapije (bol u predelu levog jajnika i povremeno bilove u krstima). Moj lekar ne radi narednih nekoliko dana.
    Šta da radim? Da li smem da uzimam neki antibiotik ili vaginalete koje? Imam 28 godina.
    Unapred hvala