Poštovani,
    interesuje me šta to može biti, bila sam kod ginekologa i prepisao mi je ORGAMETRIL tablete i pila sam ih 5 dana kako mi je i sam lekar rekao. Nakon toga dobila sam menstruaciju sa laganim krvarenjem i sada je imam već osam dana, ali sada imam obilno krvarenje.
    Da li je to uredu? Šta da radim? Da li je to normalno?

    Odgovoreno: 05. 10. 2008.
    • Pa, u principu ne bi trebalo da traje više od 7 dana, ali valjda znate zašto ste se obratili ginekologu i zašto Vam je propisana terapija [a to mi niste napisali]-njega ste trebali pitati. Ako ne stane u sledećih nekoliko dana javite mu se. Sada uzmite kapi protiv krvavljenja 3x 20 kapi dnevno 2 dana.[Metilergobrevin]