Možete li mi reći kako se preko ultrazvuka vidi da će doći do mentruacije i recite mi da li Pregnil injekcije daje običan ginekolog, pošto meni moj nije uopšte spominjao te injekcije, samo mi je dao Klomifen tablete

    Odgovoreno: 05. 10. 2008.
    • To već nije stvar koju bi Vi shvatili, a i iziskuje dugo objašnjenje (specifičan izgled sluzokože materice-ukratko). Svi ginekolozi su isti, nema običnih i neobičnih- dakle i Vaš Vam može dati Pregnil.