Prije trudnoće imala sam na desnoj dojci mali fibroadenom, onda sam ostala trudna i rodila i dojila i sad sam prestala dojiti. Zanima me poslije dojenja kada otići na pregled, tj. kontrolu ? Može li od fibroadenoma nastati zloćudni tumor?
    Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 01. 10. 2008.
    • Nije ništa hitno, ali pošto znate za fibroadenom jednom godišnje treba uraditi kontrolu dojki (Uz i pregled); Po pravilu nema maligne alteracije fibroadenoma, što ne znači da ne treba da se kontroliše.