Poštovani,
    Na papa testu mi je II grupa i to je u redu. Ali ispod piše opis preparata: citolisis + leukocitosis ++. Dr kaže da je to zbog malo pojačanog bijelog pranja i da nije ništa što bi trebalo liječiti. Inače, kolposkopijom je otkrivena mala \"ranica\", dr kaže da je skoro neprimijetna oko 1 mm i takođe mi je rekla da to ne treba liječiti. Planiram trudnoću, a i preporuka dr je da je ona poželjna pri ovakvom nalazu. Imala sam spontani 12. maja ove godine i izliječila ureaplazmu.
    Interesuje me da li i Vi imate isto mišljenje ili možda treba još nešto provjeriti prije trudnoće, pošto me je jako strah, prethodno loše iskustvo je baš uticalo na mene.
    Hvala unaprijed