Poštovani,
    Molim Vas da mi pomognete. Imam 29 godina i uredne menstruacije koje nikad ne kasne, a sam ciklus je promenljivog trajanja-između dve menstruacije prođe 25 do 30 dana i to zavisi od meseca do meseca. 25.oktobra 2008. godine se udajem i odmah sutradan odlazim na more u Egipat na 10 dana, a menstruaciju sledeću bi trebalo da dobijem baš 25.oktobra.
    Možete li mi preporučiti neki lek hormonske prirode koji bih mogla popiti za odlaganje dobijanja menstruacije? Napominjem da sam poslednju mesntruaciju dobila danas, tj. 25. 09.2008. godine, prethodnu 01.09.2008. godine, a ovu pre nje 04.08.2008. godine.
    Unapred hvala