Trebalo je da redovno dobijem 21. septembra, ali sam dobila sa tri dana zakašnjenja, što je normalno, jer mi je kasnila i do 6 dana. Ali, sad kada sam dobila, sa tri dana zakašnjenja prvi dan mi je nešto malo išlo, a drugi dan skoro ništa.
    Šta da radim?

    Odgovoreno: 26. 09. 2008.
    • Proverite testom eventualnu trudnoću, ako je negativan ponovite za 7 dana. Ako je negativan shvatite to krvavljenje kao ciklus. Uvek se može desiti iregularnost i ako to nije učestalo ne smatra se patologijom.