Poštovani doktore,
    već dve godine pokušavan da ostanem u drugom stanju, ali i pored obostrano urednih rezultata do trudnoće ne dolazi. Letos sam primetila da mi obojeni veš od sekreta promeni boju, kao da je "kiselina" prosuta po njemu. Ranije na to nisam obraćala pažnju, ali sad se u potrazi za odgovorom "zašto" pitam da li je možda tu problem.
    Treba li da uradim neke analize? Na poslednjoj kontroli sekreta imala sam IIIb grupu. Koristila sam prepisane vaginalete i stanje se stabilizovalo.
    Unapred zahvalna,
    Gordana

    Odgovoreno: 26. 09. 2008.
    • Gordana, Vi imate problem koji zahteva protokolarno ozbiljno ispitivanje- korak po korak. O sterilitetu imate tekst na sajtu gde su date smernice za ispitivanje bračnog steriliteta. Molim Vas pročitajte ga - tu Vam je dat algoritam ispitivanja.