Od aprila ove godine pijem Dianne 35 zbog akni, malo mi se poboljšala koža, ali još uvek imam mitesere i po koju aknu.
    Da li da budem strpljiva ili da promenim tablete?
    p.s. čula sam za jeanin da nišu loše da li da probam sa jeanin?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 24. 09. 2008.
    • Za Diane 35 ovo je kratak period- potrebno je najmanje 9 meseci da bi efekti bili vidljivi. Nemojte menjati nastavite sa istom terapijom. Jeanin je takođe dobar, ali nema efekat na pojačanu maljavost, te ako imate i taj problem razlog više da ostanete na Diane 35.