Imam 44 godine i pre 5 godina sam odstranila jajnike i matericu, urađena je totalna histerektomija. Moj problem je bolan odnos i suvoća.
    Zanima me šta je to na tržistu dobro, a što Vi preporučujete da bi rešila ili bar ublažila ove simptome.
    Hvala.

    Odgovoreno: 15. 09. 2008.
    • Krtema Ovestin- prve nedelje 5 večeri uzastopno, a potom 2x nedeljno kao doza održanja. Radi se o lokalnoj estrogenoj kremi koja će rešiti Vaše probleme. Pijte preparate crvene deteline (biljni preparati) takođe. Povremeno možete upotrebiti i kremu Herbalm 2000 (takođe biljna).