Poštovana,
    Posljednju menstruaciju sam imala 25.06. a 04.07 sam imala upalu mokraćnog mjehura. Da li je upala mogla uticati na kašnjenje menstruacije koju sam trebala dobiti 22.07. Iako mi nikad do sada nije kasnila ni dan
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 29. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Najverovatnije ste trudni, ili možda imate zajedno sa upalom mehura i težu upalu ginekoloških organa u okviru koje se stvorila neka cista, ali previše vam dugo kasni ciklus čak i za tako nešto. Javite se na pregled.