Poštovana,
    Zadnjih dva meseca menstruacija je postala malo čudna na 28 dan kako i obično dođe ali sad samo kafeavih tačkica kao samo da obeleži i obilno dođe tek sledeći dan. A menstruacija je ne tako obilna kako prije nego je oskudna i kraća. Da li je u pitanju nešto ozbiljno?
    Hvala vam.

    Odgovoreno: 29. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Moguće da imate neku infekciju. Proverite sve nalaze: pa, vs, cervikalni bris na bakterijsku i mikološku analizu, na myco i ureaplasmu, na chlamydiu, genitalni herpes i po potrebi humani papiloma virus (skup).
      Pozdrav.