Zdravo,
    Pak jas se izvinuvam što vi dosagjam no vie me sovetuvavte da imam seksualni odnosi za da zabremenam od 11 do 16 den broejki od prviot den na mestralniot ciklus veke 4 meseci pokušavame i nisto, koga i da svrsi maz mi spermata se vraka nazad a ne odi vo mene vnatre ne znam zošto ve molam za pomos kako može da znam koi denovi se plodni? Ne može da zabremenam vo sekoe vreme vo bilo koj den?
    Vi blagodaram mnogu. Pozdrav

    Odgovoreno: 29. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Ako budete vijali plodne dane i brojali opterećeni time da želite da zatrudnite, čak i pod uslovom da nemate neki objektivni problem manje su Vam šanse za trudnoću. Udali ste se zato što volite svog muža, zato vodite sa njim ljubav a nemojte vijati plodne dane. Pored ovulacije u toku ciklusa postoje tzv. ekstraovulacije koje su uzrokovane orgazmom žene (tako kažu), pa ljubav vodite tokom čitavog ciklusa. Ako se uz opuštanje ne desi da zatrudnite javite se na pregled.
      Pozdrav.