Poštovana,
    Molim Vas da se posavetujete, dobila sam enstruaciju 13.7. Koja je trajala do 17.7. 19.7. nam je pukao kondom i ako su bili neplodni dani, na svoju ruku sam popila postinor tablete. 27.7. Sam dobila već menstruaciju. Moja izabrana doktorka je trenutno na godišnje odmoru, pojasnite mi malo da li je to normalno posle konzumiranja tih tableta.
    Hvala

    Odgovoreno: 30. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Vrlo verovatno je sve sa Vama u redu a preuranjeno krvarenje je samo posledice tbl., ali Vas moram upozoriti da su neke žene bile trudne i preko postinora, pa se u dogledno vreme ipak javite Vašem lekaru na uz pregled.
      Pozdrav.