Poštovana,
    Imam leucoreu već 11. god-tek je konstatovana pre godinu dana od lekara sa vma. Medjutim nikakvu terapiju nisam dobila. Molila bih Vas da mi pomognete sa kojom terapijom se to leči.
    Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 30. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Leukoreja Vam je izraz za pojačan vaginalni sekret i uzrokovana je različitim uzročnicima, koji se moraju otkriti posebnim brisevima. Pored vs to su cervikalni bris na bakterijsku i mikološku kulturu, bris na mycoplasmu, ureaplasmu, chlamydiu, genitalni herpes, a ako je sekret sluzav i imate osećaj svraba, peckanja ili bockanja koji ne prolazi na uobičajene terapijske mere uradite i bris na hpv.