Poštovana dr,
    Danas sam dobila nalaze urina i u mokraći imam malo bakterija, interesuje me da li to može negativno da utiče na moju trudnoću? Puno srdačnih pozdrava.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 30. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Nalaz malog broja bakterija je dosta čest u trudnoći. Ako nemate povišene vrednosti leukocita (wbc), problema tipa učestalog mokrenja, pečenja pri mokrenju i bolova u slabinskom predelu, on ne mora ništa da znači, može čak biti posledica kontaminacije urina prilikom mokrenja bakterijama iz vagine.
      Pozdrav.