Poštovana doktorka,
    Moj problem je u sledećem; porodila sam se prije 10 mjeseci, carskim rezom, i nekih mjesec potom, počela sam da osjećam bolove po dnu stomaka, koje i dan danas osjećam. Radi se o bolovima koji me podsjećaju na menstrualne, traju po par sekundi i prestanu, i tako je bilo bo nekoliko puta u toku dana. Medjutim zadnjih dana me boli duže, po nekih petnaestak minuta. Moram reći da ja još nisam dobila prvu menstruaciju poslije porodjaja, da sam radila testove na trudnoću i da su bili negativni, i da još uvjek dojim svoju bebu. Šta bi to moglo biti?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 30. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Moguće je da su Vam kao posledica operacije ostale priraslice (to je vrlo često) i zato se kaže da posle svake operacije čovek više nikad nije isti. Zašto Vam se bolovi intenziviraju veoma je teško reći bez pregleda, pa se obratite lekarima na pregled.