Poštovana,
    Porodila sam sem pre 40 dana, a pre neki dan počeo je jak svrab blizu rane i pojavio se jedan gnojni čepić koji je danas pukao i sada nema ničega. Interesuje me da li je to opasno i šta da radim.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 20. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Ako ste imali pojačan sekrt u trudnoći, verovatno su bakterije ostale oko konca i sada izbile na površinu. Uzmite par večeri macmiror ili polygynax vag glob pa stavite. Ne bi trebalo da bude ozbiljnijih problema, ali sada Vam je svakako i vreme za prvu kontrolu po porođaju, pa to navedite i svom ginekologu.