Poštovana,
    Da li možete da me posavetujete kako da rešim problem. Naime, 1. Avgusta idem na svadbu kod sestre, a baš tada treba da dobijem. Volela bih da mogu da odložim ciklus za malo kasnije, ionako mi je uvek jako loše tih dana. Imam redovne cikluse, sećam se da sam samo jednom do sada pila endometril zbog odlaska na jednu proslavu, naravno, bilo je u konsultaciji sa lekarem, ali ne sećam se kako mi je bilo posle njih. Ciklusi mi traju do 6-7 dana, sa tim da u poslednje vreme uvek imam jake glavobolje, povraćanje i povišen pritisak. To mi se dešava i van ciklusa, ali je tada najizraženije. Da li mi neke tablete za odlaganje neće mnogo naškoditi?
    Unapred hvala!

    Odgovoreno: 20. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Pošto se prethodnog puta ne sećate, verovatno nije bilo nikakvih problema, pa ne bi trebalo da ih bude ni sada. Možete ponoviti orgametril 2x1 dn dok svadba ne prođe, ipak je to specijalna prilika. Međutim ne bi bilo lođe da ispitate svoj povišeni pritisak kod nekog kardiologa, koji bi Vam eventualno mogao dati i neku terapiju.