Poštovana,
    Već nekoliko mjeseci imam problema sa kožom na malim stidnim usminama. Ljuštila se i sad nikako da se obnovi u potpunosti. Odmah sam otišla ginekologu i utvrđena mi je VI grupa sekreta, i propisana terapija. Posle toga mi se sve sekret vraća, nekad bude rijedak a bijel, a nekada gust, nemam svrab. Može li stres biti uzrok takvog stana, pošto sam student i izložena sam mnogo čemu. Šta bi mogao bit uzrok perutanja kože ali samo na malim usnama je problem. Koristim samo pamuk. Šta da radim?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 20. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Stres sigurno nije uzrok, ali infekcija jeste. Morate pronaći uzrok infekcije, uraditi sve briseve i izlečiti infekciju i kod vas i kod partnera. Ako se samo vi budete lečili prvim odnosom dobićete sve natrag.
      Pozdrav.