Poštovana,
    U posljednje vrijeme imam zelenkasto žut iscedak koji nije baš ugodnog mirisa molim Vas da li možete da mi kažete da li se radi o nekoj infekciji ili nečem drugom, inače nemam nikakvih drugih problema kao što je svrab ili peckanje. Nikad ranije nisam tako nešto imala da li je to do mog novog partnera jer je to otprilike i počelo koliko sam sa njim već neka 3 mj.
    Unaprijed hvala!

    Odgovoreno: 20. 07. 2009.
    • Poštovana,
      To što opisujete najviše liči na infekciju trichomonas vaginalisom, leptotrixom ili nekim anaerobnim bakterijama. Vrlo je verovatno da ste infekciju dobili od partnera. Leči se vaginalnom i peroralnom primenom orvagyl tbl. (oba partnera).
      Pozdrav.