Poštovana,
    Treba da počnem da pijem tbl. Metformin (tbl. Glucophage 500mg 3 po 1, uz postupno uvođenje) koje mi je prepisao ginekolog zbog policističnih jajnika. (planiram trudnoću) moja pitanja su, da li u toku te terapije mogu ili smem ostati u drugom stanju? I da li je bitno kad počinjem sa terapijom tj. u kom danu menstrualnom periodu?
    Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 20. 07. 2009.

Komentari na pitanje: #34058

    • Postovani uzimam metformin pfizer 850mg. Imam 24g i pcos pokusavam na bebi vise od jedne godine. Ocajna sam vise kad vidim majke s bebama pomislim da nikad necu imati bebu. Zato vas molim koliko je potrebno uzimati ovaj lijek i da li je on dovoljan da bih doslo do zeljene trudnoce. Hvala