U vezi mog pitanja za vag i cervikalni bris: pitali ste da li ima diplokoka saljem vam jos jednom moj nalaz: dmp: epitelne celije, pmn leukociti, gram pozitivni bacili, kokobacili, diplokoke patogene bakterije nisu izolovane molim za odgovor unapred zahvalna

    Odgovoreno: 08. 05. 2010.

Komentari na pitanje: #33911

    • Dobar dan,da li imam razloga za strah i paniku,37 sam nedelja. Zanima me kako se resiti ovog problema? Hvala

    • Postovanje imam jedno pitanje imam troje dece sest, cetri i dve godine, posllednja menstruacija je bila u oktobru, stim sto sada imam i neke bradavice koje nisu postojale, a i bolove u stomaku, a strah me da odem na pregled, da li je u pitanju trudnoca ili nesto drugo. Unapred hvala

    • Treba mi savjet prijateljici mi kasni menstruacija uzimala je vikelu i mislila je da joj od toga kasni uradila je test na trudnocu a prije testa je spavala s partnerom da li je moguce kada je radila test isti taj dan kada je i spavala da je na vrh stapica slucajno bilo speme i da je zbog toga test pokazao pozitivan rezultat? Unaprijed hvala!