Postovani da li sam mogla ostati trudna ako sam imala nezasticeni sexualni odnos a pritom partner nije ispustio seme? Da li bi trebalo da popijem pilulu jutro posle? Hitno!

    Odgovoreno: 08. 05. 2010.

Komentari na pitanje: #33901

    • Zelela bih da vidim vase misljenje. Naime, kasni mi menstruacija 6 dana (a inace obicno dobijem dva-tri dana ranije) . Prilikom koriscenja testa na trudnoca pojavila mi se druga crta, ali nije tako jake crvene boje kao ona druga (c) . Sta to zapravo znaci?

    • Da li postoji mogucnost za trudnocu ako smo imali zasticen svaki odnos, kondom je ostao cio, a pri tom nije ejukulirao u meni? Pregledali smo kondom svaki i bili maksimalno pazljivi. Menstruacija mi kasni duze vrijeme, nemam nikakve simptome, test na trudnocu radjen na jutarni urine poslije mjesec ipo dana je pokazao negativan rezultat? Nijesam u mogucnost poci kod ginekologa. Pod velikim sam stresom, ogromnim. Hvala na odgovoru.