Zanima me da li je moj nalaz uredan i potpun? Analiza cervikalnog i vaginalnog brisa-antibiogram nalaz: lactobacillus spp u direktnim preparatima: epitelne celije, laktobacili, masa polimorfonuklearnih leukocita.
    Hvala

    Odgovoreno: 18. 06. 2009.
    • Poštovani,
      ovi nalazi koje ste radili su uredni, sem što nalaz mase polimorfonuklearnih granulocita ukazuje ipak na neku upalu (ne mogu se svi uzročnici otkriti samo ovim brisevima). Uradite i bris na chlamydiu, ureaplasmu i mycoplasmu