U braku sam godinu dana. Nema bebe, radila sam papa i vaginalne briseve na bakterije. To je u redu kao i spermogram supruga. Ginekolog mi prepisao klomifen. Molim vas jako mi je bitno, ako ovo ne uspe šta bih još trebala da radim ako eventualno moj ginekolog ne kaže. Skeptična sam.
    Unapred zahvalan jedana sociološkinja

    Odgovoreno: 15. 06. 2009.
    • Poštovani,
      uradite i briseve na chlamydiu, mycoplasmu, ureaplasmu, genitalni herpes tip2, a potrebno je da ih uradi i suprug. Ako ima nečeg, izlečite. Neki put obična kultura na bakterije nije dovoljna. Isključite i kondilome, tj hpv infekciju.