Poštovani,
    zamolila bih vas ako možete da mi objasnite šta je to intramuralni miom. Inače meni su našli miom veličine 22x24mm, ali problem je što imam i okoštavanje 5 lumbalnog pršljena pa samim tim imam velike bolove. U ovom slučaju šta mi prporučujete.
    Hvala

    Odgovoreno: 18. 06. 2009.
    • Poštovani,
      miomi su benigni tumori porekla mišićnog ili vezivnog tkiva materice. Vaš miom je vrlo mali, pošto može da dostigne i veličinu dečije glave, tako da ne može biti razlog vašim bolovima. Mislim da je problem sa kičmom definitivno razlog.