Poštovani,
    molim vas da mi kažete da li je i koliko štetno farbanje kose u trudnoći, naročito u prva tri meseca. Ja sam u sedmoj nedelji i ofarbala sam se juče (što inače radim svokog meseca) a drugarica mi je rekla da je to jako opasno i sad sam se baš zabrinula! Hvala puno na odgovoru.

    Odgovoreno: 18. 06. 2009.
    • Poštovani,
      ne verujem da ćete imati problem, ali uvek iz predostrožnosti sve hemijske, iradijacione i druge štetne materije, kao i velike skupove i druženje sa malom decom koja borave u pretškolskim ustanovama treba izbegavati (zbog infekcija)