Poštovani,
    rađena mi je konizacija 13.05.2009. god. i moje pitanje je sledeće: koliki je period krvarenja posle (po malo krvarim od operacije, prvo je bilo kao sekret, sada malo intezivnije, pretpostavljam da je to već menstruacija), kada mogu imati seksualne odnose sa svojim partnerom? Imam kontrolu tek u avgustu, tako da mi je lakše vas da zamolim za odgovor
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 18. 06. 2009.
    • Poštovani,
      nemojte imati odnose pre nego što proverite da vam je sve po intervenciji u redu, jer ukoliko ima nekih problema može doći do jako obilnog krvarenja. Otidnite negde dugde na pregled ako ne možete kod lekara koji vas je operisao pre nego što krenete sa odnosima.