Zdravo!!
    Ja sam Tanja, imam 20 god., moj problem je to što imam često peckanje u predelu unutrašnjosti vagine, sekret je žućkasto-zelene boje i pojačan je. Tokom seksualnog odnosa imam pojačan nagon za mokrenjem. Menstruacija mi je neredovna, uvek kasni po desetak dana. Imam stalnog seksualnog partnera i koristimo kondom tokom svakog odnosa, do sada nikada nisam imala problema
    Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 18. 06. 2009.
    • Poštovani,
      kondomi nisu potpuna zaštita od polno prenosivih bolesti, naročito ako je predigra bez prezervativa. Šta je u pitanju konkretno može vam se reći tek posle pregleda i uzimanja briseva. Neki se uzročnici takođe mogu preneti i preko predmeta zajedničke upotrebe.