Imam jedno pitanje. Već mesec dana pokušavam da ostanem u drugom stanju i nikako da ostanem. Doktori kažu sve je u redu i kod mene i kod mog supruga. Rekli su mi više opuštenosti ali ništa? Stvarno ne znam šta da radim? Koristila sam mnoge tablete i svašta, sve što sam čula i sve što su mi rekli ali ništa kažu da mi se ne stvara ovulacija. Vi ste mi jedina nada molim vas odgovorite mi odmah ako možete jer strepim od iščekivanja šta ćete mi reći.
    Hvala unapred jer ovo mi mnogo znači

    Odgovoreno: 15. 06. 2009.
    • Poštovani,
      što više pokušavate da zatrudnite, to će vam teže biti. Opustite se deca se ne prave, već se vodi ljubav. Osim toga nisu svi ciklusi ovulatorni, ponekad ovulacija preskoči. Ne paničite, već se opustite. Ako je sve kod vas oboje u redu, biće, samo se nekad stvari ne dešavaju uvek onako kako bismo mi želeli.