Moje pitanje je bilo vezano za Ca levog jajnika i chusing-a. No pošto sam eto to prebolela jedva ali hvala bogu jesam, što znači da sam operisana i urađena mi je totalna hysterctomia ostao je i dalje chusing ali moje pitanje je sad: čitala sam da posle takvih zahvata često dolazi do spad-a pa me inetresuje da li se to baš mora desiti i kako se ponašati da do toga ne dođe ili da dođe što kasnije? Pošto imam supruga interesuje me i to da li i kad mogu da imam odnose? Operisana sam 06.05.2009.
    Puno vam hvala ukoliko mi što pre odgovorite

    Odgovoreno: 15. 06. 2009.
    • Poštovani,
      naravno da ne mora doći do spada. Vodite računa da se ne ugojite, kako ne biste povećali pritisak u trbušnoj duplji. Pošto je prošlo već više od mesec dana, ako ste bili na kontroli, i ako vam je rečeno da je sve u redu, možete imati i odnose.