Imam dete od 2g i 4 meseca i želim da ostanem ponovo u drgom stanju. Prvi put sam zatrudnela bez problema baš odma i prvi put kad se nisam pazila ali u plodnom razdoblju i to 15 dana od menstucije koja mi je isključivo redovna i isključivo na 26 dana. Izuet nekad dan plus ili minus. Sada već pet meseci pokušavam ali ništa trudim se oko ovulacijonog perioda ali ništa! Šta može da mi pomogne najviše? Da li da u plodnim danima idem na ultra zvuk možda će to da mi utvrdi tačni dan ovulacije?
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 18. 06. 2009.
    • Poštovani,
      možda ste u međuvremenu dobili neku infekciju, ispitajte se (vs, cervikalni bris na bakaterijsku i mikološku kulturu, chlamydiu, mycoplasmu, ureaplasmu, herpes virus tip 2). Neka i partner uradi iste nalaze + spermogram. Možda ste dobili neku "tihu", latentnu infekciju koju ne osećate, kao npr chlamydiu, a da toga niste ni svesni, naročito ako imate sluzav isedak iz grlića ili ako imate "ranicu".