Imala sam menzes 2.12.2008 inače mi traje ciklus 33 dana nekad i 35 kad sam otišla ginekologu 17.1.2009 ništa mi nije pokazao ultra zvuk test je bio negativan tek 27.1.2009 bila mi je tačkica i početak rada srca kad sam mogla ostati trudna molim vas odgovorite mi maja npr. Ako sam imala 2 drugog cu dobiti ili 5/6dana kasni sad sam u 26 nedelji trudnoće
    Hvala

    Odgovoreno: 18. 06. 2009.
    • Poštovani,
      srčana akcija se registruje sa 5 nedelja i 2 dana (od zadnje menstruacije), tj 3nedelje +2 dana (od datuma oplođujućeg odnosa), odnosno 27.01. Ste bili trudni 3-4 nedelje od oplođujućeg odnosa, pa bi 27.06. Trebalo da budete trudni 5x4 nedelje više, odnosno 26 nedelja. Možda je beba naprednija pa ultrazvučni aparat izbacuje veću starost trudnoće, pošto baš nemate cikluse na 28 dana.