Poštovani,
    zaista se plašim, pre mesec i po dana imala sam sex bez zaštite. To mi je i bio prvi odnos, i krvalila sam . Spavala sam sa dečkom koji ima 17 god, ali nisam sigurna koliko često je menjao partnere. Užasno me bolelo, tako da nisam ni sig da li je ušao skroz u mene znam da sam sutradan i to veče krvalila. Ipak zaista se plašim zaraznih bolesti. Kakva je mogućnost da sam se zarazila? Imam i povećane leukocite u mokraći, ali mi je urinokultura u redu. Zanima me da li to ima veze sa tim. Radila sam i briseve vagine i cerviksa i u redu su. Molim vas, pomozite.
    Hvala unapred!

    Odgovoreno: 15. 06. 2009.
    • Poštovani,
      mislim da bi ti laknulo kada bi partnera pitala da li je imao veze pre tebe draga. Moguće je da si dobila neku infekciju, ali možda i nisi. Ako su brisevi u redu, nemoj se brinuti. Ipak da budeš mirna ponoviti ih za 2-3 meseca.