Poštovana,
    Nalazim se 18-oj nedelji trudnoće, u  poslednjih par dana usled promene vremen a pritisak mi jako pada, pre par dana je čak bio 90/45, od tada svako jutro ustajem sa glavoboljom, glava me po ceo dan boli, osećam mučninu, često i povratim sve što stavim u  usta, moram samo da mirujem, jer nisam u stanju da se krećem zbog glavobolje...
    Interesuje me da li ovome problemu ima leka, tačnije šta da radim da ne bih ustajala sa glavoboljama....
    Inače živim u Holadniji, gde se na trudnoću gleda na sasvim drugi način nego kod nas...
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 08. 06. 2009.
    • Poštovana,
      Ujutro pre ustajanja iz kreveta popijte jaku nes kafu sa puno mleka i dobro oslađenu ili ako vam ne prija pojedite malo čokolade. Šećer i so vezuju za sebe po 8 molekula vode pa će Vam dići pritisak i biće vam bolje. Ali nemojte preterivati da ne odete u drugu krajnjost.
      Pozdrav.