Poštovani,
    Išla sam kod ginekologa i utvrđena mi je treća C grupa koristila sam vaginalete polyginax i rezultati posle su bili u potpunosti čisti *zdravi, u međuvremenu imala sam odnos sa suprugom odmah nakon terapije i on tvrdi da mu se na penisu posle tog odnosa pojavile kao neki osip sa perutanjem i svrabom, koristio je cefaleksin i orvagil i kao se izlečio no posle odnosa sa njim meni se promeni sekret. Interesira me da li je moguće da sam ja uzročnik ali u konsultacijama sa lekarima nisam pa bi molila mišljene da li se evidentno radi o promiskuitetu hitno.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 08. 06. 2009.
    • Poštovani,
      Uvek se istovremeno leče istim lekovima peroralno oba partnera. Ovako samo šetate infekt od jednog do drugog. Ponovite oboje istu terapiju koju je koristio suprug, a istovremeno vi stavite i naizmenično polygynax i orvagyl vag glob tokom 10 večeri. Ne bi trebalo iza toga da vam se problem vraća.
      Pozdrav.