Poštovana,
    Dana 25.04.2009 sam u toku menstuacije imala odnos nakon kojeg me je počelo peckati na ulazu vagine u toku odnosa i stavljanja tampona. Posle mesec dana opet osećam neizdržljiv bol tokom penetracije. Sumnjam da imam ranicu na grliću materice, peče samo dok imam menstruaciju. Imam stalnog partnera. Sekret mi je beličaste boje bez mirisa u nekim danima je pojačan i gušći da li to može biti problematično? Zanima me da li uzrok mom peckanju može biti oštećenje u toku odnosa ili je u pitanju bakterijska infekcija? Koju terapiju bih mogla da primenim? Imam 20godina.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 08. 06. 2009.
    • Poštovana,
      Po opisu bih rekla da imate polne bradavice, ali ipak najbolje je da odete na pregled. Ako jesu bradavice, one su jako zarazne i morate ih skidati. Nemojte dalje imati odnose jer se trenjem šire. Takođe nije isključeno da imate i ranicu. Hitno kod lekara.
      Pozdrav.