Poštovana,
    Intresuje me koje su prednosti i mane otklanjanja mioma rezom, a koje laserski? A što se tiče laserskog uklanjanja, gde se radi u Beogradu? I da li ga imaju uopšte sve klinike u srbiji?
    Hvala.

    Odgovoreno: 08. 06. 2009.
    • Poštovana,
      Pretpostavljam da mislite na laparoskopsku operaciju pod laserskom. Razlika je u tome što je rez pri laparoskopiji sveha 1-2 cm i imate 3 takva mala rezića, dok klasičan rez je mnogo veći, pa vam narušava estetiku. Ostatak postupka je isti, miom se odstrani. Ali je zbog činjenice da su rezovi pri laparoskopiji mnogo manji oporavak posle ovakve operacije mnogo lakši i brži. Većina centara u srbiji radi laparoskopske operacije a i sve bolnice u beogradu.
      Pozdrav.