Poštovani,
    U 25 nedelji trudnoće sam, danas na ultrazvuku mi je ginekolog rekao da mi je beba nisko, ali mi nije preporučio mirovanje, postoji li šansa da dijete u toku trudnoće dodje u normalan položaj, imam li razloga za zabrinutost
    Hvala

    Odgovoreno: 06. 06. 2009.
    • Poštovani,
      kupite trudnički pojas koji dosta čvrsto treba da postavite u ležećem položaju ujutro neposredno iznad stidne kosti. Pretpostavljam da ste takve konstitucije sa vam je karlica dosta široka (to hoće da se dešava kod visokih žena sa velikim razmakom između grudnog koša i karlice). Ako i nije to razlog, pojas će vam svakako pomoći. Imate dobre pojaseve u vidu širokih traka koji se modeliraju u širinu putem čičak traka. Ako nemate bolove u krstima, podno stomaka ili u predelu jajnika, tipa menstrualnih, to što je beba nisko ne mora ništa da znači.