Poštovani,
    u 29. sedmici trudnoće sam. Za sad je sve u redu, hvala bogu. Mene i mog supruga interesuje da li ima opasnosti za bebu ako budemo i dalje imali odnose, do kad možemo normalno upražnjavati odnose i da li ima problema ako svrši unutra?
    Hvala

    Odgovoreno: 04. 06. 2009.
    • Poštovani,
      odnose u trudnoći možete imati do 6 nedelja pred porođaj, ali nije preporučljivo da partner svrši, zato što sperma sadrži prostaglandine, materije koje izazivaju kontrakcije materice, pa može biti problema.