Poštovani,
    ineteresujeme da li konstante tegobe u predelu donjeg stomaka i leđa, kao i učestalo mokrenje i bol u predelu male karlice sigurno ukazuju na hlamidiju? Papa je ii grupa, a vaginalni bris iiib već 3 godine, koristila sam razne vaginalete i antibiotike po preporuci lekara ali ništa nije pomoglo? Čim mi je hladno telu počinju bolovi u predelu donjeg stomaka, jajnika, leđa i peckanja pri mokrenju. Da li je to sigurni znak hlamidije?
    Hvala

    Odgovoreno: 06. 06. 2009.
    • Poštovani,
      to je siguran znak neke infekcije, ne samo chlamydijalne. Da li vam je lečen i partner? Ako ne, onda će vam se infekcija stalno vraćati. Uradite sve nalaze oboje i sve što je pozitivno izlečite oboje i na kraju terapije ponovo prekontrolišite nalaze (vs, cervikalni bris na bakterijsku i mikološku kulturu, mycoplasmu, ureaplasmu, chlamydiu, herpes genitalis-tip 2) .