Poštovani doktore,
    imam četvrti put za redom problem pri sexualnom odnosu. Naime, skoro sam izgubila nevinost i od tada imam krvavljenje pri početku odnosa gde se sve prekida! Da li je problem himena ili možda nešto drugo? Krv ide malo ali sam ipak uplašena!
    Unapred zahvalana

    Odgovoreno: 25. 05. 2009.
    • Poštovani,
      pošto ste skorije izgubili nevinost, znači da na himenalnom prstenu postoji sveža ranica, koja se iznova odnosom povređuje, te je to oskudno krvarenje normalno, vremenom će prestati, kada ranica zaraste.
      Pozdrav, dr Mitreski