Poštovani,
    imam 18 god. i zanima me da li se može izgubiti nevinost nakon pentracije prstom. Naime ja i moj dečko smo se mazili i oralno zadovoljavali ali nije bilo prave penetracije. Ali jutro nakon toga primjetila sam čudan smeđkasto-crven iscjedak na gaćicama. Pa se pitam je li moguće da mi je pukao djevičnak i da više nisam nevina. Takođe bi uskoro trebalo da dobijem mjesečnicu tako da sam sada potpuno zbunjena.
    Unprijed hvala.

    Odgovoreno: 25. 05. 2009.

Komentari na pitanje: #29684

    • Imam 18 god i jos uvek sam nevina i zanima me moze li se izgubiti nevinost pomocu svojih prstiju? Prilikom masturbacije i da li je bolno?