U 9 mjesecu sam trudnoće i imam jake bolove u leđima koji prelaze u stomak. Bila sam kod svoga ginekologa i dijagnoza je bila upala. To traje već 6 dana i bolovi su sve veći, pijem antibiotike. Molim vas vaše stručno mišljene?

    Odgovoreno: 22. 05. 2009.
    • Ako imate visoko u slabinama u leđima bolove onda su u pitanju vaši bubrezi, ali trebalo bi da imate i nalaz urina na bakterijsku kulturu, pa da terapiju antibioticima sprovodite prema nalazu. U devetom mesecu imate šanse i da vam se jave kontrakcije materice. One takođe mogu počinjati bolovima u leđima pa se širiti put napred u donji deo stomaka. Potreban vam je ginekološki pregled.