Poštovani,
    Skoro sam imala prvi seksualni odnos ako se tako može nazvati u ovom slučaju pošto je vec treći put meni krenula krv pri totalnom ulasku! Tada stajemo jer krv ide 2h i opet isto. Da li to predstavlja krupniji problem ili je normalno?
    Unapred zahvalna... Sonja

    Odgovoreno: 21. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Očigledno da nije raskidan kompletan himen prilikom odnosa, pa se zato krvarenje ponavlja, ili odnose imate previše često pa predeo krvarenja (rascepa) na himenalnom prstenu ponovo povređujete. U svakom slučaju nije nenormalno. Pretpostavljam da se ne radi o jako obilnom krvarenju, jer tada vam savetujem da odete kod svog ginekologa.
      Pozdrav.