Poštovani,
    Imam microadenom želim da ostanem u drugom stanju da li smem da ih uzimam dostinex i kad ću biti u drugom stanju.
    Hvala.

    Odgovoreno: 19. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Dostinex je relativno nov lek i mada ne postoje dokazi da oštećuje plod, na ispitivanjima na životinjama, ne preporučuje se u trudnoći. Trebalo bi ga prekinuti bar mesec dana pre planiranja trudnoće. Sačekajte da vam se nivo prl vrati u normalu, da ciklusi postanu redovni, pa planirajte trudnoću.
      Pozdrav.