Poštovana,
    Prije sedam dana mi se završila menstruacija, uredna je bila, trajala 6 dana, kao i obično, međutim ponovo sam počela krvariti, ne jako i kao da je pomiješana sa sluzi, i javlja mi se svrab. Bole me krsta, donji dio leđa, i osjećam umor u nogama. Taj iscjedak se javlja pri naporu, a kad odmaram nema ga. Molim vas odgovorite.
    Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 19. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Simptomi
      koje opisujete vezani su za infekciju. Da bi se znalo o kojoj se infekciji radi morate uraditi laboratorijske analoze: stepen čistoće vaginalnog sekreta, cervikalni bris na bakteriološku i mikološku kulturu, bris na mycoplasmu i ureaplasmu, bris na chlamydiu, herpres genitalis, a ako je sve to negativno i na humani papiloma virus (skup). Izlečite infekciju pa će vaši problemi nestati.
      Pozdrav.