Poštovani,
    Kod ginekologa je sve bilo u redu, na svim testovima, povremeno imam upalu karlice, i edem u predelu polnog organa, kako to mogu lečiti, i od čega nastaje, a nije ništa od ginekoloških oboljenja, svi ostali nalazi su uredni.
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 19. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Da li ste uradili sve nalaze: vs, cervikalni bris na bakterijsku i mikološku analizu, mycoplasmu, ureaplasmu, chlamydiu, genitalni herpes, humani papiloma virus? Nešto mora uzrokovati upalu. Ako su negativni brisevi sa polnih organa, probajte briseve uretre, ili čak neka partner uradi sve nalaze. Kada infekcija dugo traje neki se uzročnici vezuju sa belančevine organizma, stvarajući kompleksne antigene, pa ih se ne može otkriti. Uvek se oba partnera leče.
      Pozdrav.